Řazení produktů
Od nejdražšího
Od nejlevnějšího
Od nejdražšího
Abecedně A-Z
Abecedně Z-A
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.
skladem do druhého dne
304,00 Kč
Tinktura VZEDMUTÍ VĚTRU vychází z receptu tradiční čínské medicíny Jiang Ya Pian.
vyprodáno
289,00 Kč
Tinktura VĚTRNÁ VĚŽ vychází z receptu tradiční čínské medicíny Pian Tou Tong Pian.
vyprodáno
289,00 Kč
Tinktura UTOPENÍ VĚTRU vychází z receptu tradiční čínské medicíny Tian Ma Gou Teng Wan.
vyprodáno
288,00 Kč
Tinktura UTIŠENÍ ZVONKŮ vychází z receptu tradiční čínské medicíny Er Long Zuo Ci Wan.
skladem 4 ks
288,00 Kč
Přípravek snižuje tvorbu prostaglandinů, a tím působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. S vitaminem C pro lepší obranyschopnost. Čtěte pozorně příbalový leták.
skladem < 10 ks
225,00 Kč
Astina MIGROSTOP obsahuje extrakt tradičně využívané byliny Tanacetum parthenium (podporující uvolnění při menstruačním cyklu). Účinnost je posílena magnéziem pro normální funkci nervového systému a podporu psychické činnosti, riboflavinem a kalciem.
skladem do druhého dne
174,00 Kč
Doplněk stravy. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt se vyrábí pod farmaceutickým dohledem.
skladem do druhého dne
172,00 Kč
Přípravek snižuje tvorbu prostaglandinů, a tím působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. S vitaminem C pro lepší obranyschopnost. Čtěte pozorně příbalový leták.
skladem do druhého dne
163,00 Kč
Přípravek Ibalgin se užívá např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Čtěte pozorně příbalový leták.
skladem > 20 ks
163,00 Kč
Ataralgin je složený přípravek s protibolestivým účinkem obsahující paracetamol, guaifenezin a kofein. Protibolestivý účinek Ataralginu se projeví obvykle za 1
skladem > 20 ks
161,00 Kč
Ibuprofen AL je protizánětlivý léčivý přípravek, který snižuje horečku a ulevuje od bolesti např. hlavy včetně migrény, bolesti zad, zubů, pooperační bolesti, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, aj. Čtěte pozorně příbalový leták.
skladem do druhého dne
148,00 Kč