Vážení zákazníci, od 1.5. do 15.6 2025 bude lékárna otevřena mimořádně pouze od 8 do 17 hodin. Následně se opět vrátíme k původní otevírací době. Děkujeme za pochopení.


Do košíku byl vložen produkt - , ks.

Brnenskalekarna.cz

0 ks
0 Kč
Detailní obrázek

Aspirin 500mg tbl. obd. 80

Léčivý přípravek
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.
Dostupnost: skladem 2 ks
Naše cena: 349,00 Kč


ks
Sdílejte produkt:
Popis výrobku
Doplňující informace
Značka
Aspirin
Forma
tablety
Určeno pro
od 12 let
Zaměřeno na
horečku
Výrobce
BAYER BITTERFELD
EAN
8590322002902
Kód SUKL
0188206
ATC skupina
N02BA01
Farmakoterapeutická skupina
KYSELINA ACETYLSALICYLOVÁ A DERIVÁTY - KYSELINA ACETYLSALICYLOVÁ


Před použitím pečlivě přečtěte příbalový leták. V případě jakýchkoliv otázek nebo nejasností se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.

Příbalový leták je součástí balení každého přípravku.

Změna sortimentu a cen vyhrazena
Související produkty
Nurofen pro děti 4% Pomeranč 40mg-ml por. sus. 100ml
Přípravek Nurofen pro děti 4 % pomeranč je určený ke krátkodobé léčbě horečky (včetně postvakcinační horečky, tj. horečky po očkování); mírných až středně silných bolestí (bolest hlavy, bolest v krku, bolesti zubů, bolesti při podvrtnutí nebo zhmoždění). Čtěte pozorně příbalový leták.
skladem < 20 ks
226,00 Kč
Panadol Novum 500mg tbl. flm. 12 III
Panadol Novum 500 mg zmírňuje mírnou až středně silnou bolest a horečku. Uvolňuje účinnou látku již za 5 minut. Nedráždí žaludek. Čtěte pozorně příbalový leták.
skladem 3 ks
42,00 Kč
Ibuprofen 400mg Galmed tbl. flm. 30
Přípravek zmírňuje bolest a zánět různého původu, zvláště u onemocnění pohybového ústrojí a tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení. Čtěte pozorně příbalový leták.
skladem do druhého dne
74,00 Kč
Nurofen pro děti 20mg-ml por. sus. 200ml II
Nurofen pro děti se užívá ke snížení horečky (včetně horečky vzniklé po očkování), dále k tlumení mírných až středně těžkých bolestí, jako jsou bolesti hlavy, zubů nebo uší, bolesti v krku, bolesti spojené s podvrknutím nebo zhmožděním. Pomeranč. aroma. Čtěte pozorně příbalový leták.
skladem 2 ks
240,00 Kč