Allnature Kolagen Original Premium 200g
Doplněk stravy / ostatní sortiment
Přírodní hydrolyzovaný kolagen pro každého, kdo chce pečovat o svou pleť opravdu od základů. Molekuly kolagenu typu I pomáhají udržovat pokožku hebkou, pružnou a dlouhodobě hydratovanou.
Dostupnost: skladem 1 ks
Naše cena: 356,00 Kč
Popis výrobku

Doplňující informace
Před použitím pečlivě přečtěte příbalový leták. V případě jakýchkoliv otázek nebo nejasností se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.
Příbalový leták je součástí balení každého přípravku.
Změna sortimentu a cen vyhrazenaSouvisející produkty
Lesklé vlasy a silné nehty představují ideální krásu. Vedle zdravé stravy je pro vlasy a nehty zvlášť důležité dostatečné zásobování živinami a nutričními látkami. Dobře vyživovaný organismus se odráží také v krásných, zdravých vlasech a nehtech.
Mořský Kolagen Beauty Plus je produkt unikátního složení obsahující důležité živiny pro kůži, vlasy a nehty. Jeho hlavní složkou je 100% přírodní hydrolyzovaný mořský kolagen typu I. Peptan® F 2000 LD.
Lehce rozpustný sypký prášek rozmíchejte ve sklenici vody a pochutnejte si na lahodném nápoji s citronovou příchutí. Je bez cukru, slazen sukralózou.
Vlasové hnojivo díky komplexnímu složení s obsahem aminokyselin, MSM, vitaminů a minerálů včetně biotinu a zinku napomáhá v boji s nadměrným vypadáváním a ztrátou vlasů, jejich pomalým růstem a špatnou kvalitou.