Vážení zákazníci, od 1.5. do 15.6 2025 bude lékárna otevřena mimořádně pouze od 8 do 17 hodin. Následně se opět vrátíme k původní otevírací době. Děkujeme za pochopení.


Do košíku byl vložen produkt - , ks.

Brnenskalekarna.cz

0 ks
0 Kč

Hlava a zuby

1.
Aspirin 500mg tbl. obd. 80
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.
349,00 Kč
2.
Aspirin C 400mg-240mg tbl. eff. 10
skladem do druhého dne
Přípravek snižuje tvorbu prostaglandinů, a tím působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. S vitaminem C pro lepší obranyschopnost. Čtěte pozorně příbalový leták.
193,00 Kč
3.
Nurofen Rapid 400mg cps. mol. 30
Přípravek se užívá při mírných až středně silných bolestech jako jsou bolesti hlavy, zad, bolesti při menstruaci, bolesti zubů, bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí apod. Čtěte pozorně příbalový leták.
156,00 Kč
další nejprodávanější
4.
Nurofen pro děti 20mg-ml por. sus. 100ml II
Nurofen pro děti se užívá ke snížení horečky (včetně horečky vzniklé po očkování), dále k tlumení mírných až středně těžkých bolestí, jako jsou bolesti hlavy, bolesti zubů nebo uší, bolesti v krku, bolesti spojené s podvrknutím nebo zhmožděním. Čtěte pozorně příbalový leták.
164,00 Kč
5.
Nurofen pro děti 20mg-ml por. sus. 200ml II
Nurofen pro děti se užívá ke snížení horečky (včetně horečky vzniklé po očkování), dále k tlumení mírných až středně těžkých bolestí, jako jsou bolesti hlavy, zubů nebo uší, bolesti v krku, bolesti spojené s podvrknutím nebo zhmožděním. Pomeranč. aroma. Čtěte pozorně příbalový leták.
240,00 Kč
6.
Nurofen pro děti Active 100mg por. tbl. dis. 12
Nurofen pro děti Active obsahuje léčivou látku ibuprofen, která tiší bolest, má protizánětlivé účinky a snižuje horečku. Tlumí mírné a středně silné bolesti jako jsou bolest hlavy, bolest zubů, bolest zad a pooperační bolest. Čtěte pozorně příbalový leták.
154,00 Kč
7.
Nurofen pro děti Jahoda 20mg-ml por. sus. 200ml II
Nurofen pro děti Jahoda se užívá ke snížení horečky (včetně horečky vzniklé po očkování), dále k tlumení mírných až středně těžkých bolestí, jako jsou bolesti hlavy, bolesti zubů nebo uší, bolesti v krku, bolesti spojené s podvrknutím nebo zhmožděním. Čtěte pozorně příbalový leták.
246,00 Kč
8.
Nurofen pro děti Jahoda 20mg-ml por. sus. 100ml II
Nurofen pro děti Jahoda se užívá ke snížení horečky (včetně horečky vzniklé po očkování), dále k tlumení mírných až středně těžkých bolestí, jako jsou bolesti hlavy, bolesti zubů nebo uší, bolesti v krku, bolesti spojené s podvrtnutím nebo zhmožděním. Čtěte pozorně příbalový leták.
164,00 Kč
9.
Cactus grandiflorus AKH tbl. 60
skladem do druhého dne
Doplněk stravy. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt se vyrábí pod farmaceutickým dohledem.
204,00 Kč
10.
Aspirin C 400mg-240mg tbl. eff. 20
Přípravek snižuje tvorbu prostaglandinů, a tím působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. S vitaminem C pro lepší obranyschopnost. Čtěte pozorně příbalový leták.
242,00 Kč
méně nejprodávanějších
Cenové rozpětí
Od:
Do:
Značka
Acifein(1)
Acylcoffin(1)
Acylpyrin(2)
AKH(1)
Anopyrin(1)
AROMATICA(1)
Aspirin(5)
Zobrazit vše
Forma
čípky(3)
gel(1)
kapky(2)
kapsle(3)
kuličky(1)
olej(1)
roll-on(1)
Zobrazit vše
Určeno pro
od 12 let(16)
od 15 kg(1)
od 15 let(2)
od 16 let(6)
od 3. měsíce(4)
od 6 let(9)
od 9 kg(1)
Zobrazit vše
Řazení produktů
Abecedně A-Z
Od nejlevnějšího
Od nejdražšího
Abecedně A-Z
Abecedně Z-A
Stránky