SYSTANE ULTRA zvlh. oční kapky bez konz. látek 10ml
Doplněk stravy / ostatní sortiment
SYSTANE™ ULTRA zvlhčující oční kapky jsou určeny k zvlhčení povrchu oka a k znovu zvlhčení měkkých kontaktních čoček (včetně silikon-hydrogelových čoček).
Dostupnost: skladem 4 ks
Naše cena: 237,00 Kč
Popis výrobku

Doplňující informace
Výrobce
ALCON LABORATORIES
Před použitím pečlivě přečtěte příbalový leták. V případě jakýchkoliv otázek nebo nejasností se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.
Příbalový leták je součástí balení každého přípravku.
Změna sortimentu a cen vyhrazenaSouvisející produkty
OCUflash blue 1x10 ml jsou oční kapky bez konzervačních látek s přídavkem extraktu Světlíku lékařského. Jsou určeny pro kapání do očí a k výplachům očí. Extrakt Světlíku lékařského působí protizánětlivě, dezinfekčně a adstringentně (svíravě).
Cationorm je hypotonická oční emulze bez konzervačních látek. Je určena ke zvlhčení, lubrikaci a ochraně povrchu oka.
MING MU DI HUANG WAN mod.
Protectum Vital je doplněk stravy. Kapsle obsahují speciální kombinaci antioxidantů, karotenoidů, vitaminů a minerálů: lutein, hořčík, zeaxanthin, selen, měď, vitamin E, vitamin D3 a zinek, který přispívá k udržení normálního stavu zraku.