Avilut 3-forte Recordati cps. 90
Doplněk stravy / ostatní sortiment
Avilut 3-forte Recordati je doplněk stravy s obsahem karotenoidů: Lutein 15 mg a Zeaxantin 3 mg. Dále obsahuje: Omega-3 nenasycené mastné kyseliny, Vitamin E, Zinek a Měď. Zinek přispívá k normálnímu stavu zraku.
Dostupnost: skladem do druhého dne
Naše cena: 856,00 Kč
Popis výrobku

Doplňující informace
Výrobce
HERBACOS RECORDATI
Před použitím pečlivě přečtěte příbalový leták. V případě jakýchkoliv otázek nebo nejasností se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.
Příbalový leták je součástí balení každého přípravku.
Změna sortimentu a cen vyhrazenaSouvisející produkty
Ocu26 je komplexní doplněk stravy pro podporu zdraví Vašich očí a udržení dobrého zraku. Obsahuje na českém trhu nejvyšší dávku luteinu v 1 kapsli.
Homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací. Používejte podle rady odborníka na homeopatii. Čtěte pozorně příbalový leták.
Kapsle s obsahem luteinu, betakarotenu a borůvkového extraktu pro zachování dobrého zraku a pro spránou funkci sítnice.
Oční kapky (2 mg hyaluronátu sodného a 20 mg ectoinu v 1 ml). K intenzivnímu léčebnému zvlhčení suchých očí a stabilizaci slzného filmu - utišuje zánětlivé projevy jako jsou svědění a pálení očí. Sterilní roztok bez fosfátů a bez konzervačních látek.